Salon Franić

Malé známé otázky týkající se léků na předpis jména vs vs. Obecné – Cu spojení.

ObsahNěkteré známé podrobnosti o generické léčivě kompromisu o kvalitě? – Harvardské zdraví 5 jednoduchých technik pro generické versus léky značky – životnost

Běžné drogy levnější volby pro značkové léky jsou významným nástrojem pro potlačování farmaceutických výdajů. Protože snižují náklady pro plátce (a v případě Medicare, daňových poplatníků), pacienti obvykle čelí nižšímu sdílení nákladů za tyto položky. To není vždy situace pro příjemce Medicare s ambulantní ochranou léků v části D.

Jedním z faktorů je, že pacienti Medicare využívají značkové léky sklízejí snížení výdajů, že jednotlivci generik nemají snížení ceny producentů, které se počítá k jejich výdajům mimo kapsu. Sleva, která byla přijata jako součást zákona o dostupném léčbě, naznačuje, že příjemci, kteří v některých případech používají vyšší náklady známé léky.

Tato ochrana se nerozšiřuje na generické léky. 869 až 1 072 $ Rozsah přeplatků pro specializované běžné léky miloval osobu pro značkové léky v roce 2019 Střední náklady na základní předpis obecných nebo biologicky podobných léků byly neustále snižovány než pro značkové pojmené drogy.

Přeplatky za specializované generické léky vzhledem k značkovým lékům se v roce 2019 pohybovaly od 869 do 1 072 $. Před BBA vyžadovaly biosimilars větší roční investice mimo kapsu ve srovnání s značkovými léky. Investice mimo kapsu pro generické léky rostou milovanou osobou na značkové drogy kvůli skutečnosti, že snížení cen výrobce skutečně zvýšilo z 50 na 70 procent.

Říká se bzučení na „láhvi lží“ vystavuje temnou stranu generického léčiva …

Snížením výdajů na mimo kapsu za biologicky podobné výdaje klientů však ne pro generické léky a také zvýšením slev na značkové položky, které BBA posílila motivaci pro lékaře a lidi, aby si vybrali vyšší značkové léky, výzkum Autoři uvádějí. To vyvolává řadu problémů. Motivace k používání značkových produktů může snížit podíl na trhu pro generiky nebo snad odradit dodavatele od založení více z nich.

Aby se autoři vypořádali s potížemi, doporučují odstranění diskontních sazeb dodavatele z výpočtů investování z mimo kapsu nebo dosažení generik Pokračovat ve čtení v současné době dostupné pro značkové drogy a také biosimilars. Slevy výrobce mohou pro příjemce Medicare vybrat darebnou odměnu, aby si vybrali značkové drogy s vyšší cenou na rozdíl od jejich běžných ekvivalentů. Tvůrci politik by mohli zvážit změnu přínosů komponenty D, aby se zajistilo, že generický drogový závislý nebude potrestán.

Ať už jste zaregistrováni v plánu léku na předpis Medicare Dlog D, můžete mít v úmyslu objevit pojmy „běžné“ a „značkové jméno.„Společné léky na předpis jsou obvykle mnohem méně nákladné než shody se značkou, což vede některé lidi, aby se zeptali sami sebe, zda fungují také. Tento krátký článek vám poskytne rychlý úvod, který vám pomůže rozpoznat podobnosti a rozdíly.

Nicméně byste nikdy neměli užívat žádný typ léků na předpis, ani jeden nahradit jeden za druhým, aniž byste konzultovali svého lékaře. Podle U.S. FDA (FDA), značkový medicína je jakýkoli typ léku „prodávaný pod proprietárním jménem chráněným ochrannou známkou.„Obecný lék je lék, který představuje značkový medicínu v“ dávkování, bezpečnosti a zabezpečení, houževnatost, jak se odebírá, kvalita, efektivita a také zamýšlené použití.„Jednoduše řečeno,„ společné “i„ značkové “štítky jsou spojeny hlavně s tím, jak je droga prodávána pro spotřebitele, nikoli rozlišování v energetických komponentách, použití nebo přesně to, jak IT služby jednotlivci.